Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
Seçilen Haber
09.12.2017
" 2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında "
SERMATEK, MarklamaDünyası Ekibi ile Nokta Vuruşlu Marklama Makinası Serisi olan DOTPEENATOR Markalama Makineleri ve Lazer Serisi olan LASERATOR 2D ve 3D Markalama ve Engravür Makinaları, Özgün ve Yüksek Hızlı Laserator 3D Lazer Optik Tarama Kafası, Özgün Laserator 2D Lazer Tarama Kafası ve TUWANA Hassas 3D Lazer İşlem Merkezini meraklılarına ve yatırımcılarına 23-27 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya Hanover Fuarı alanında sergiliyor olacak. Bizleri Almanya Hanover de ziyaret etmek isteyen müşteri ve ilgililer internet üzerinde veya 0 232 472 23 43 nolu telefonları arayarak ziyaret biletleri talep edebilirler. Bilet taleplerinizi aşağıdaki başvuru formunu ilgili olduğunuz ürünümüzüde belirtip doldurarak isteyebilirsiniz.

http://www.laserator.com/Laser_Connection_Line.php?item_no=56&ln=tr

Haber Listesi
Toplam kayıt sayısı: 16
 1 2 / 2 
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.  02.11.2017 
Esen Kardeşler Adana da nadir makinalar ile çok farklı konularda talaşlı imalat yapan Türkiye nin sayılı firmalarından birisi. Çok geniş yelpazede özel ürünler üreten Esen Kardeşler ürün takip edilebilirliği konusunda müşterilerinin ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere Markalama Dünyası ekibi ile çalışmayı tercih etmiştir. Boya uygulamaları sonrası markalama sonucunun okunabilirliğin idame edilmesi amacıyla 0.8mm derinlik sağlayabilen Dotpeenator PR94 seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası ile YT188P Kodlu Pin/Kartuş takımı ile çalışmaya başlayan firmamıza daha büyük başarılar diliyoruz.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da  04.08.2017 
MarkalamaDünyası ekibimiz 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında Almanya da düzenlenecek olan uluslararası EMO fuarında hem LAZER hemde NOKTA VURUŞLU Markalama Makinaları başta olmak üzere bütün ürünleriyle beraber katılım gerçekleştiriyor olacak. Bu fuara özel ARGE çalışmasını yeni tamamladığımız, Nokta Vuruşlu Markalama Makinalarımıza elde etmesi zor "Derin Markalama Sonuçları" kazandıran ek bir "Pin/Kartuş Takımı" nın lansmanı gerçekleştirilmiş olacak. Bu özel takımımız özellikle çelik konstrüksiyon inşaat ve makina imalatcıları tarafından talep görecek ve nokta vuruşlu markalama makinalarımızın fonksiyonel üstünlüğünü ve kalitesini bir kez daha ön plana çıkaracaktır. Bu fuar katılımımızda ilgililere masa üstü nokta vuruşlu markalama makinaları, seyyar nokta vuruşlu markalama makinaları, mobil nokta vuruşlu markalama makinaları, masa üstü ve zemin üstü lazer markalama sistemleri, entegre edilebilir lazer modülleri sergilenecektir. EMO fuarını ziyaret etmek isteyen ilgililere istek üzerine bilet gönderilmektedir. Bilet için web sitemizin İLETİŞİM FORMU sayfasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz.  04.04.2017 
Nokta vuruşlu markalama makinalarımız ve lazerlerimiz fuarda rakipleri arasında boy göstermek ve kabiliyetlerini ilgililerine göstermek için yine Almanya yolunda. Sandıklar geldi, firmamız tekrar hızlı bir koşuşturma sürecine girdi. Almanya Hannover Messe 17. Hol F82 nolu stand da 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında boy gösterecek olan makinalarımız Laserator CLASSY-OTF Fiber Lazer Markalama Sistemi, Laserator TASKY Fiber Lazer Markalama Sistemi, smt-serisi OEM Fiber Lazer Modüller, Laserator HANDY Masa Üstü Lazer Markalama Makinası, Dotpeenator Nokta Vuruşlu CO9, SA14, PR144, PR94, INT94, INT144, SA14-C, SA14-AutoZ Markalama Makinalarımızdır. İş parçalarınızı ve sorularınızı hazırlayın. Sizleri Almanya da standımızda bekliyor olacağız.
MKE Silah Fabrikasına yeni piyade tüfeklerimizin markalama operasyonlarında kullanılmak üzere özel bir otomasyona sahip Dotpeenator SA14 teslim edildi.  13.02.2017 
MKE Silah Fabrikasının namlu imalat kısmında çalışan arkadaşlarımıza Dotpeenator SA14 ile çalışmayı tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Yerli piyade tüfeklerimizin namlu kısımlarını çift markalama pini ile markalayacak olan markalama makinamız bu süreç için özel olarak geliştirdiğimiz, orta kısmı namlunun geçebileceği şekilde tasarlanan pnömatik tahrikli aynaya sahip divizör eksenini ve programlanabilir z eksenine ek olarak kendi X ve Y eksenlerini kontrol edebilen çok yetenekli ve profesyonel bir kontrol ünitesine sahip.
Ar Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ürünlerinin takip edilebilirliğini Dotpeenator SA14 ile sağlayacak  25.08.2015 
Ar Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Çelik konstrüksiyon işlerindeki derin markalama ihtiyacını karşılamak için bir adet Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamıza yatırım gerçekleştirdi. Firmamızın imalat sahasında Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları serimizden Elde Taşınabilir Dotpeenator PR144 ve Masa Üstü SA14 ile yaptığımız demo çalışmaları sonucunda firma yetkilileri SA14 için tercihlerini kullanıdı.
İzmir de yerleşik ünlü radyatör ve havlupan imalatcısı Rettig Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş. yeniden bir nokta vuruşlu markalama makinamıza yatırım gerçekleştirdi.  26.04.2015 
Türkiye İzmir de yerleşik ünlü radyatör ve havlupan imalatcısı Rettig Metal Ticaret ve Sanayi A.Ş. havlupanlarını su testi sonrasında markalamak amacıyla yeni bir nokta vuruşlu markalama makinasına yatırım yaptı. Yatırım yapılan Nokta Vuruşlu Makinamızın modeli CO9 oldu.Hava tahrikli çalışan ve vibrasyonlu pin kartuş takımı ile çok hassas markalama gerçekleştiren CO9 Nokta Vuruşlu Markalama Makinamız alışıla geldiği gibi havlupan kolon başlarından biri üzerine gereken kodları markalamaktadır.
Lucas Elektrik Dotpeenator SA14 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı  29.05.2015 
Adapazarında yerleşik olan Lucas Elektrik Firması İkinci Nokta Vuruşlu Markalama Makinası olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz Dotpeenator SA14 Markalama Makinasını teslim aldı. 160X110mm markalama alanına sahip olan SA14 modelimiz 7 inçlik renkli dokunmatik TTF ekranı ile harici başka bir kontrol ünitesine ihtiyaç duymadan kolaylıkla kontrol edilebilmekte. Lucas Elektrik firması yetkililerine bizleri markalama paydaşı olarak tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.
NGR Hidrolik Kendilerine Özel İmal Edilen Dotpeenator COXL13 Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Teslim Aldı.  16.08.2013 
NGR Hidrolik, Ankara da imalatını yapmakta olduğu hidrolik elemanlarının markalanması operasyonlarında Markalama Dünyasına özel sipariş verdiği geniş ebatlara sahip (500X400MM) yerli imalatımız olan Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını teslim aldı. Geniş markalama alanlarına sahip COXL13 modeli ile en büyük hacimli hidrolik elemanları bile Ankara daki imalathanesinde kolayca markalayacaklar. NGR Hidroliğe markalama partneri olarak bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.
Türkiye nin 2. Milli Savaş Gemisine yine Türkiye'nin İlk Nokta Vuruşlu Markalama Makinasını Verdik   15.12.2012 
Milli Savaş Gemimiz de Türkiye de imalatını yapmakta olduğumuz ve Türkiye nin ilk Nokta Vuruşlu Markalama Makinası olan Dotpeenator CO9 gemi içerisindeki gerekli ekipman, takım, avadanlık ve donanımları kodlamak üzere kullanılacak.
TIRSAN Dotpeenator CO9 CNC Pin Markalama Makinamızı 2. kez Tercih Etti  27.03.2012 
Adapazarında yerleşik olan ve Dorse, Treyler imalatını gerçekleştirmekte olan TIRSAN büyük Dorse ve Treyler Etiketlerini artık Dotpeenator CO9 Kodlu Nokta Vuruşlu Markalama Makinamız ile gerçekleştirmekte. Kullanımı kolay profesyonel Türkçe arayüz yazılımı vasıtasıyla çok daha hassas ve güzel markalama sonuçları elde etmekteler.

12 / 2 

Referanslarımız
Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
ESEN KARDEŞLER ADANA da Derin Markalama Operasyonları İçin PR94 ü tercih etti.
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
 1 / 6 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Standartlarımız gereği, güvenlik ürünlerinde, malzeme özelliklerinin belirgin, silinmez ve okunaklı olması gerekmektedir. Uzun araştırmalar sonucu tanıştığımız firmanızdan aldığımız ve 2,5 yıldır kullanmakta olduğumuz ürününüzden oldukça memnunuz. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık.  "
Orçun Yolcu | Endüstri Teknisyeni

WITTUR Asansör San. ve Tic. A.Ş.

 1 / 8   

Soru: Merhabalar.Ben Ankara Group Baran Otomotiv San ve Tic.Ltd Şti.Ürün Geliştirme Departmanından Şeyda Memili.Biz şirket olarak Alüminyum ve Krom malzeme kullanarak otomotiv aksesaurları tasarımı ve üretimi yapmaktayız.Ürünlerimizde Şirket logomozu reklam amaçlı kullanmak istiyoruz.Daha önce yapışkanlı stecer kullanılıyorduk fakat uzun ömürlü olmuyordu.Bize ne tavsiye edersiniz.Özellikle Alüminyum ve paslanmazlar üzerine kabartma veya yazı şeklinde olması gerekiyor.İyi günler...
Cevap: Merhaba, özellikle yüksek hacimli otomobil yedek parça üretiminde lazer markalama veye pin markalama yöntemi tercih edilmektedir. Burda tercih sebeblerinden en önemlisi işçilik maliyetleri ve zaman faktörüdür. Ancak yapılacak yatırımın düşük tutulması gereken durumlarda ve düşük hacimde üretilen yedek parçaların markalanmasında Elektrokimyasal markalama yöntemi uygun bir yöntem olabilmektedir. Bizlerle temasa geçebilirseniz konu hakkında sizlere daha kapsamlı bilgi verebiliriz.
 Arkadaşınızın e-postası
 Sizin isminiz ve soyisminiz
 Onay Kodu

Nokta Vuruşlu Markalama Filmleri

 1  / 2    

© 2015  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir