Dotpeenator PR146

Dotpeenator PR146 Seyyar Nokta Vuruşlu Markalama Makinası

  • Markalama Alanı: 90mm x 40mm
  • Pnömatik (Havalı) veya Elektrikli
  • Pin Tip Seçicili
  • Yüksek hassasiyet
  • Dayanıklı, ağır göreve hazır
  • Ergonomik Tutacak

PR146 Portatif Markalama Makinesi

PR146 taşınabilir nokta vuruşlu markalama makinası, tamamen alüminyumdan yapılmış ve hafif pin-kartuş takımları için kullanılabilir bir modeldir. Sınıfının en büyük modeli olan PR146 portatif nokta vuruşlu markalama makinamızda kendi imal ettiğimiz yüksek kaliteli optik sensörler kullanılmaktadır.

Ürünümüz, 0.01mm hassasiyete sahiptir ve paslanmaz çelikten yapılan toz koruma kapaklarına, alüminyumdan el formuna göre işlenmiş ergonomik bir kabza, manuel Z ekseni ayarı ile farklı pin-kartuş montaj takımlarının kolayca entegre edilmesini sağlayan asansörlü dayama ayaklarına, çelik koruma kapağına ve ikincil elceğe sahiptir.

Alüminyum parçalarımız ilk sınıf eloksal oksidasyon yöntemiyle kaplanır. Ürünümüz ayrıca uzun ömürlü bir LED aydınlatma sistemi ile gece markalama işlemlerinde de kullanılabilir. PR146 portatif markalama makinesi, seçtiğiniz kontrol ünitesi ile 5 metre veya opsiyonel olarak sunulan 10 metre elastik, korumalı sinyal-güç kablosu ile bağlantılı olarak gelir.

Kontrol Üniteleri

CO9 Kontrol Ünitesi

Bilgisayarsız kullanım

SA14 Kontrol Ünitesi

Bilgisayar ile kullanım

Akrobatik Ayak

Akrobatik ayak, dar alanlara markalama pininin kolayca ulaşabilmesi, düz ve geniş alanların yerine kalıp bağlantı noktaları veya döküm yüzeyler gibi markalaması zor olan alanların markalanması için tasarlanmış ve üretilmiştir.